Hasta Bilgilendirme

Hasta Bilgilendirme

Hasta Bilgilendirme

BİLGİLENDİRME

1. Sağlıklı bir insanda, saç ekiminde başarı oranı, ön hat çizgisinden orta bölgesine kadar %80-90 ve tepe bölgesinde %50-60 tır.
2. Dokular verici bölgeden (Saç, Sakal ve Göğüs kılları) tek tek alınarak yapılır. Alınana bölgeden, alınan doku miktarı kadar saç seyrelmesi olur. Saçlar kısa kestirildiğinde, bazı kişilerin deri ve saç yapısında kaynaklanan sebeplerden dolayı saç seyrelmesi belli olmaktadır.
3. Ekili saçlar ömür boyu dökülmez. Ancak, ekim esnasında kendi saçlarınız varsa, kendi saçınız 45 yaşına kadar döküle bilir. Kendi saçınızın dökülmeme garantisini, takdir edersiniz ki kimse veremez. Kendi saçınız dökülürse, 1 seans daha saç ekimi yapılması gerekebilir.
4. Kişilerin doku yapısından kaynaklanan sebeplerden ya da doku iyileşme durumu farklı olduğundan dolayı 1 seansta, daha önceki saçınız gibi çok sık saç beklentiniz olmamalıdır.


OPERASYON ÖNCESİ DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

1. Operasyondan 3 gün önce, alkol ve kanı sulandıracak C vitamini, aspirin, gripin, protein vb. gibi İlaç kullanılmamalıdır.
2. İlaca karşı alerjiniz varsa ve kalp, tansiyon, şeker vs. gibi düzenli kullanılan ilaç varsa doktora bildirilmelidir.
3. Operasyona girmeden bir saat önce hafif yemek yenmesi önerilir.
4. Operasyonda, hasta forması giydirileceğinden, önü düğmeli gömlek, kolsuz atlet giyilmesi gereklidir.
5. Operasyona gelmeden önce saçlar yıkanmalı ve saç traşı Olunmalıdır.

SDY Hair Saç Sorunları

Saç Bakım ve Saç Ekim Hizmeti

Saç Sorunları Hizmetinde Aranan Destek

Saç Sorunları ve Çözümleri

Saç Bakım Tedavileri
SDY Hair Saç Sorunları ve Saç Ekim Hizmetleri
SDY Hair Saç Sorunları ve Saç Ekim Hizmeti SDY Hair Uzman Konya Saç Bakım Hizmeti SDY Hair Türkiye Saç Bakım Hizmeti SDY Hair Saç Sorunlarına Uzman Çözümler
SDY Hair Saç Sorunları Merkezi